Vybavení

Vnitřní vybavení:

Nabízíme ubytování na šumavské usedlosti. Usedlost se skládá ze dvou samostatných apartmánů, navzájem oddělených stodolou. V přízemí každého z apartmánů je obývací pokoj vybavený sedací soupravou a masivním dubovým stolem pro 12 osob. Z této části je umožněn vstup přímo na terasu. V apartámech je vybavená kuchyňská linka s plynovým sporákem a lednicí s mrazákem. Objekt je vytápěn kachlovými kamny. Každý z apartmánů nabízí ubytování  v jednom 4-lůžkovém pokoji a dvou 3-lůžkových pokojích s možností přistýlky.

Apartmán A: Tento apartmán je směrován k návsi, které dominuje kamenná kašna. K dispozici Vám v tomto apartmánu je 1 sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a pisoárem a 2 sociální zařízení s umyvadlem, WC a sprchovým koutem.

Apartmán B: Tento apartmán je směrován do zahrady. K dispozici Vám jsou 1 sociální zařízení s umyvadlem, sprchovým koutem , vanou, WC a pisoárem a 2 sociální zařízení s umyvadlem, WC a sprchovým koutem. 

 

Venkovní vybavení:

K dispozici je dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami a pískovištěm. Dále se zde nachází ohniště s příjemným posezením.

V těsné blízkosti se nachází výběh pro malé stádo ovcí, což ocení převážně děti.  Na okolních loukách se pasou stáda krav a malé stádo koní.

 

Fotogalerie

Kontakt

Usedlost v Humpolci u Sušice

humpolecnasumave@volny.cz

Adresa ubytovacího objektu:
Humpolec 10 a 11
342 01 Sušice

Pronajímatel :
Josef Vaněk
Pod Hájem 254
278 01 Dolany nad Vltavou


@HumpolecNaSumave

+420 603 453 211
+420 731 113 842 pouze večer

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode