Návštěvní řád

Při pobytu u nás prosím dodržujte následující pokyny:

 1. V objektu se ve vstupní hale všichni přezouváme, do podkroví se vstupuje  bez přezůvek.
 2. Ve všech prostorách domu se prosím chovejte ohleduplně k ostatní ubytovaným i k ostatním návštěvníkům obce.
 3. V celém domě a na přilehlém pozemku je nutné udržovat pořádek a třídit odpad do pytlů umístěných v technické místnosti, přístřešku nebo technické budově.
 4. Od 22.00 do 7.30 hod.  dodržujte noční klid.
 5. V celém domě je přísný zákaz kouření a manipulace s otevřeným ohněm. Výjimku tvoří svícny v hlavní obytné místnosti, které je zakázáno přenášet.
 6. Nepřenášejte vybavení z pokojů do ostatních prostor domu a nevynášejte vnitřní  vybavení do venkovních prostor.
 7. Kola a lyže ukládejte  do technické budovy u domu, lyžařskou obuv do technické místnosti. Je zakázáno nosit tyto věci do pokojů. Lyžařské věci se zouvají na lavici před hlavním vchodem.
 8. Pro vysoušení lyžařské obuvi použijte místo okolo kachlových kamen.
 9. Je zakázáno používání vlastních elektrospotřebičů mimo holících a masážních strojků a vlasových vysoušečů.
 10. Za škody způsobené hostem na majetku chalupy odpovídá host podle platných předpisů. Ztrátu nebo zničení je povinen host telefonicky nahlásit, aby bylo možno věc uvést do pořádku. Nic neopravujte svépomocí.
 11. Pronajímatel neodpovídá za ztrátu či poškození věcí vnesených do domu hostem. Hosté jsou povinni při opouštění objektu uzavřít veškerá okna a uzamknout celý objekt.
 12. Vstup a pohyb po domě, okolním pozemku, zahradě, dětském hřišti i parkovací ploše je pouze na vlastní zodpovědnost hosta. Vstup je zakázán do výběhu pro ovce, do technické budovy s výjimkou ukládky  kol nebo dětských kočárků a do půdních prostor.
 13. Rozdělávání malého ohně za účelem opékání je povoleno pouze na ohništi umístěném na přilehlém pozemku. Po skončení je nutné,  aby host oheň řádně uhasil. To platí i pro případ používání krbu.
 14. Ubytování s domácími zvířaty je možné  po dohodě. Majitel zvířete musí dbát na čistotu, uklízet výkaly,vyhazovat je na místo k tomu určené a dbát na to, aby zvíře nešlo do dětského pískoviště! Pro návštěvníky se zvířaty je určen objekt A a zvířata nemohou do 2.nadzemního podlaží,  na sedací soupravy a do křesel.
 15. Návštěvník přebírá celý objekt včetně zahrady uklizený. V domě návštěvník na konci pobytu uklidí kuchyňskou linku, sporák a sundá povlečení z postelí. Návštěvník je povinen po sobě uklidit zahradu.
 16. V domě, přilehlém pozemku a na pozemcích obce je zakázáno používat pyrotechniku. Koupání v kašně je rovněž zakázáno.
 17. V den odjezdu se odjíždí nejpozději do  10.00  hod. nebo dle domluvy.
 18. Každý host, ubytovaný v objektu je povinen dodržovat uvedený ubytovací řád. V případě jeho porušení má pronajímatel právo smluvené ubytování okamžitě bez náhrady ukončit.
 19. Pořádání oslav které budou převyšovat kapacitu domu bez vědomí majitele je ZAKÁZÁNO (např. svatba). O možnosti nebo nemožnosti jejich uspořádání  rozhodujeme  individuálně a stejně tak i o ceně za pronájem, která nebude totožná s ceníkem! Toto se týká i akcí, kde na spaní kapacita převýšena nebude, ale převýší jí i počet hostů, kteří přijedou pouze přes den. Porušení tohoto bodu návštěvního řádu znamená okamžité ukončení pořádané akce!
 20. Na závěr bychom Vás chtěli požádat, abyste se k celému objektu a všemu co k němu náleží chovali tak, aby i po Vašem odjezdu mohli další hosté a případně i Vy, užívat veškeré zařízení v plném rozsahu.
 21. Je ZAKÁZÁNO dobíjet akumulátory elektrokol!!

Kontakt

Usedlost v Humpolci u Sušice

humpolecnasumave@volny.cz

Adresa ubytovacího objektu:
Humpolec 10 a 11
342 01 Sušice

Pronajímatel :
Josef Vaněk
Pod Hájem 254
278 01 Dolany nad Vltavou


@HumpolecNaSumave

+420 603 453 211
+420 731 113 842 pouze večer

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode